IT alkalmazástámogató

Állásajánlataink

Megbízónk Európa egyik legnagyobb drogériás üzletlánca. Logisztikai és informatikai rendszereikhez IT Alkalmazástámogatót keresünk.

Feladatok

  • Logisztikai folyamatok megismerése, részvétel új logisztikai szoftver bevezetésében

  • „no-coding” módszerrel beállítások elvégzése, igény szerinti folyamatok beállítása

  • A „no-coding” módszerrel nem megoldható feladatok esetében kapcsolatfelvétel a beszállítóval, feladat pontos meghatározásának átadása, ajánlat kérés, változások bevezetésének kezelése

  • A szoftverben elvégzett módosítások átadás előtti funkcionális tesztelése

  • Szoros együttműködés a kapcsolódó (főként logisztikai) csoportokkal

  • Érkező feladatok Ticket rendszerben történő kezelése

Elvárások

  • Min. 3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

  • SLA-k kezelése,SQL / EDI / API / ITIL ismeretek előny

  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban is)

  • Távoli rendelkezésre állás hajlandósága (szükség esetén, előre definiált időszakban)

Előnyök

  • SQL / EDI / API / ITIL ismeretek

Munkáltató ajánlata

  • Céges autó

  • Heti három nap home office munkavégzés

  • Karrier lehetőség, biztos munkahely

Információk

Munkavégzés helye:
Üllő,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2818
Munka területe
IT üzemeltetés / Telco
„Gyakoriak a magabiztos ostobák és a bizonytalan entellektüelek. És úgy tűnik, emberi természetünk része, hogy a magabiztosakra jobban figyelünk.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!