Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Folyamatmérnök

Partnerünk egy független cégcsoport, amely állat-egészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen. Csapatukba keresünk munkatársat Folyamatmérnök pozícióba.

Feladatok

  • A meglévő és új folyamatokat kiértékelése, az üzem elrendezésének és technológiájának fejlesztése a költségek csökkentése és a hatékonyság növelése érdekében
  • A gyártósorok és folyamatok optimalizálása a Lean és Kaizen elvekkel összhangban
  • Hatékony termelés biztosítása a telephelyen (szállítás, minőség, mennyiség és pénzügyi szempontból)
  • Beruházások és fejlesztési projektek támogatása
  • Jelentések elemzése, a cselekvési terv előkészítése és vezetése, fejlesztési vizsgálatokat az üzleti igények és a gazdálkodási terv szerint
  • Tárgyi és személyi feltételek javítása a létesítmény elrendezés és a munkaállomások fejlesztésével

Elvárások

  • Biológiai/Biokémiai/Biomérnöki vagy más hasonló területen szerzett egyetemi diploma, (mérnöki végzettség előny)
  • Lean gyártási és six sigma elvek ismerete és tapasztalat
  • Projektmenedzsment elméleti és gyakorlati ismeretek
  • Legalább három év tapasztalat a folyamatos fejlesztés ellátásában
  • Erős szakmai tapasztalat a klasszikus gyógyszeripari / élelmiszeripari gépek technikai kérdéseiben
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 36/20/5751977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002001
Munka területe:

Kedvencnek jelöl