Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Műszaki munkatárs (CEGLÉD)

Partnerünk ceglédi városfejlesztéssel foglalkozó cég, amely e tevékenysége mellett beruházásokat és vállalkozásokat is támogat. Az ő fiatalos csapatukba keresünk a következő pozícióba kollégát: Műszaki munkatárs (CEGLÉD)

Feladatok

  • Helyszíni bejárások, hosszmérések, lehetséges műszaki megoldások feltérképezése
  • Közműegyeztetések, részvétel a beruházások hatósági engedélyeztetésében
  • Költségvetési kiírások elkészítése, ellenőrzése
  • Tervdokumentációk, a piaci árnak való megfelelés ellenőrzése, költséghatékony műszaki megoldások alkalmazása
  • Részvétel a beruházások műszaki koordinálásában, ellenőrzésében

Elvárások

  • Min. építőipari technikusi végzettség (felsőfokú mérnök előny)
  • Néhány év műszaki tapasztalat
  • MS Office, ArchiCAD/AutoCAD magabiztos felhasználói ismerete, tervrajzok magabiztos értelmezése, szoftveres tudás

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Cegléd
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06204887811
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002024
Munka területe: Egyéb állások

Kedvencnek jelöl