Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Rendszerüzemeltető, Presales

Partnertünk stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatába bővítés miatt keres munkatársat Rendszerüzemeltető, Presales pozícióba.

Feladatok

  • Ügyféligények határidőre történő magas szintű teljesítése
  • Rendszeres és eseti üzemeltetési feladatok ellátása
  • Munkaállomások felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
  • Telefonos és személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
  • Hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
  • Hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése
  • Rackes infastruktúra telepítése / konfigurálása
  • Migrációs feladatok megtervezése / végrehajtása
  • Hardver konfigurációk készítése / árazása

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat infrastruktúra üzemeltetési területen
  • Tűzfalak, hálózati útválasztók üzemeltetése
  • MS Server és AD ismerete
  • Server (x86, Blade) és storage (SAN, FC, zónázás) technológiák konfiguráció szintű ismerete
  • Rackes szerver infrastruktúra ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső szemlélet
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Árajánlatok készítése és a sales csapat műszaki támogatása
  • Mentési technológiák alapszintű ismerete

ELŐNY

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • CCNA, MCSE, HP ASE minősítések megléte
  • Linux ismerete
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések, gyártói minősítések megszerzése

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001967
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl