Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Senior Frontend fejlesztő

Digitális szemléletű, független, webes tech guru Partnerünk budapesti irodájába keresünk SZAKEMBEREKET Senior Frontend fejlesztő pozícióba. Hál Istennek folyamatos a növekedés a cégnél, szóval a munka is sok, így mindig nyitottak azokra a SZAKÉRTŐKRE, akik a PROFI munka elkötelezettjei, amiért cserébe nem csak elvárják az ÁTLAGON FELÜLI TECHNOLÓGIAI TUDÁST ÉS FEJLŐDÉST, na meg persze JAVADALMAZÁST, hanem meg is kapják azt ;) Ha Te is ezt SZERETNÉD, akkor olvass tovább, és HAJRÁ!!! ;)

Feladatok

Elvárások

Te vagy az emberük, de ehhez elengedhetetlen:

  • az erős HTML5, CSS3, JavaScript tudás
  • a LESS vagy más preprocessor ismeret
  • a responsive oldalak építésében szerzett tapasztalat (Bootstrap vagy egyéb)
  • a böngészőfüggetlen megoldások ismerete
  • a SEO
  • a szemantikus HTML
  • a web accessibility és usability
  • a Photoshop ismeret (legalább slice szinten)
  • a JS debugolás
  • a teljesítményoptimalizálás
  • az AJAX
  • a jQuery (de jó, ha más JS libet is ismersz)
  • az objektumorientált fejlesztés
  • a komponens szemlélet, az újrafelhasználhatóság
  • a nagy látogatottságú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalt
  • a CMS (WordPress, Drupal vagy egyéb) tapasztalat

Nem kitétel, de jó, ha van:

  • Node.js, Vue.js, React tapasztalatod/tudásod
  • Advanced MV* ismereted
  • egyéb webfejlesztéssel kapcsolatos technológiai ismereted, nyelvek ismerete (PHP, JAVA, XSL)
  • design munkákban szerzett tapasztalatod

Amit megbízónk kínál

Hogy miért jó a cégnél dolgozni? - Egy kis fényezés ;) Haha :D

  • Napfényes, menő iroda a belvárosban + terasz és kávézó is
  • Minőségi, agilis munkavégzés (Scrum) profi, agilis coachokkal; folyamatos szakmai fejlődés, tanulás a profiktól

  • belső szakmai meetupok, előadások,
  • mentor program (egyéni, dedikált mentorral)
  • tech deptek (best practisek a cégen belül)
  • szakmai kerekasztal megbeszélések (hetente/kéthetente)

  • Éves szinten legalább 8-10 csapatépítő: kisebb és nagyobb programok, és itt nem a közös sörözésekre kell gondolni, mert az állandó ;) :D
  • Na, még egyszer, profi és jófej kollégák, akik ezer éve a cégnél dolgoznak, mert itt dolgozni nem csak jó, hanem kiváltság is - aki nem hiszi, járjon utána ;)
  • Fizu, ahogy Te szeretnéd, mert fontos a véleményed és hogy elégedett légy amúgy persze alkalmazotti, vállalkozói stb. státusz
  • Na meg persze bónusz és extra juttatások (vállalkozóknak is!!!)
  • Korlátlan kávé, tea, ásványvíz stb. fogyasztás; hetente kétszer pedig gyümölcs, mert figyelnek az egészségre is ;)
  • Ha már egészség, akkor fitnesz és uszoda használat a Holmes Placeben, plusz céges foci és röpi minden hétfőn, és saját futóklub
  • Korlátlan céges mobil, parkolási lehetőség, biciklitároló, zuhanyzó
  • Megünnepelik a szülinapodat, amit nem a Facebookról lesnek le :D
  • Örök élet, összes fegyver, nem kell magyarázni :D
  • Zombi-apokalipszis esetére bekészített sör és pálinka tartalékok :P

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest vagy Balatonfüred
Jelentkezés: peter.burjan@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Burján Péter
Telefon: + 36 70 659 6566
E-mail: peter.burjan@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001970
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl