Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Ajánlatkészítő mérnök

Megbízónk 20 éves múlttal rendelkező sikeres, szlovák tulajdonú épületgépészeti vállalkozás.

 Magyarországi cégükhöz Ajánlatkészítő mérnök kollégát keresünk.

Feladatok

  • Épületgépészeti projekteken műszaki kiírás alapján történő ajánlat összeállítása, anyagkigyűjtés és költségkalkuláció
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész- vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Anyagok és gyártók helyettesítése/elbírálása
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Épületgépészeti tervek alapján a megvalósuló projekten (hűtés, fűtés, légtechnika, víz, gáz) havi felmérések és teljesítések kimutatása
  • A terv szerinti költségvetés naprakész követése
  • Ajánlatok bekérése a beszállítóktól, valamint alvállalkozóktól, az árajánlatok és rajzok összehasonlítása, értékelése, elbírálása
  • Az ajánlatok összeállítása a megrendelőnek
  • Együttműködés a projektvezetőkkel

Elvárások

  • Min. technikusi végzettség (előny diploma épületgépész szakirányon)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves gyakorlat
  • Alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete, anyagok és gyártók ismerete
  • Irodai szoftverek ismerete (word, excel, stb.), rajzok ismerete (DWG - Autocad)

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budaörs
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36 20 488 78 11
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások