Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

CAPA megbízott

Megbízónk a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoport Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk CAPA megbízott pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Minőségi jelentések, piaci események kapcsán elindult CAPA-k CAPA Request tevékenységek támogatása, követése, heti jelentése az Eltérés Management Csoportvezető felé. Eszkalációs rendszer működtetése.
  • A helyi és Divizionális „CAPA és Nem-megfelelőség kezelés” rendszer koordinálása és felügyelete, TRACKWISE CAPA rendszer adatainak karbantartása, felügyelete
  • CAPA-khoz kötődő hibaok kivizsgálásban részvétel, társterületek támogatása a CAPA folyamatban, kockázat értékelésben való részvétel
  • Havi CAPA és CAPA Request meetingek szervezése, a társterületek havi elemzései alapján CAPA és CAPA Requestek indítása, a meetingek jegyzőkönyvének elkészítése
  • GMP vonatkozású vállalati dokumentumok készítése/ellenőrzése/jóváhagyása, a helyes dokumentálási gyakorlat követelményeinek betartása mellett
  • CAPA folyamatszabályzások készítése, karbantartása, CAPA folyamathoz kötődő Minőségirányítási folyamatok/módszerek oktatása, dokumentálása
  • Koordinációs tevékenység és kapcsolattartás a társosztályokkal és az anyacég CAPA felelősével a CAPA rendszer vonatkozásában
  • Részvétel minőségjavító tevékenységekben team tagként

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség, minőségirányítási szakirány előny
  • Legalább 1-3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat minőségirányítás/mérnökség területén előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Alapvető követelmény az analitikus gondolkodás, pontosság precizitás
  • Erős kommunikációs készség, csapatszellem
  • Rendszer- és folyamatszemlélet, eredményorientáltság
  • Folyamatok elemzésében használt statisztikai módszerek ismerete
  • Microsoft Office-ismeret
  • Legalább középfokú angolnyelv-ismeret

Amit megbízónk kínál

  • Új technológiák, folyamatok megismerése gyártói környezetben
  • Dinamikus, mérnöki csapatban történő munkavégzés egy növekedési fázisban lévő multinacionális vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Nemzetközi környezet

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: +36205751977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások