Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Cégvezető

Műszaki kereskedelemmel foglalkozó, magyar tulajdonú cégcsoport számára Cégvezető pozícióba keresünk munkatársat. Megbízónk a hazai piacon 20 éves múlttal, országos viszonteladói hálózattal rendelkezik, importőri-, képviseleti és nagykereskedelmi tevékenységet folytat.

Feladatok

  • A 40 fős szervezet eredményes átszervezése, működtetése, a mindennapi operáció menetének átalakítása a tulajdonossal együttműködve
  • A területek munkájának összehangolása, a hatékonyság fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Vonalbeli vezetők, a menedzsment munkájának monitoringja, coach tevékenység,
    Üzleti célok megvalósulásának kontrollja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, cégvezetés/menedzsment tanulmányok
  • Műszaki kereskedelmi nagyker értékesítési hálózat kiépítésében megszerzett gyakorlat (pld. barkács, szerszám előny)
  • Több éves vezetőként (kereskedelem, cégvezetés) megszerezett tapasztalat műszaki területen
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Tulajdonosi szemlélet, üzleti látásmód
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06204887811
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002096
Munka területe: Egyéb állások

Kedvencnek jelöl