Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Számviteli szakértő

Partnerünk az energiaszolgáltató piac meghatározó szereplőjeként keres az Infoparkban működő pénzügyi csapatába számviteli szakértő munkatársat.

Feladatok

  • Aktív közreműködés a havi és éves zárások végrehajtásában
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, különösen a back office-szal
  • Aktív részvétel az évközi, év végi auditokban
  • Aktív közreműködés a tervezés és forecast során
  • Riportok, elemzések készítése a management, a tulajdonosok, külső piaci szereplők részére
  • Belső elszámolások előkészítése, ellenőrzése
  • Közreműködés a külső partnerektől érkező számlák ellenőrzésében

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség pénzügy/számvitel mesterszakon
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete elengedhetetlen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Energiaiparban szerezett tapasztalat és szaktudás
  • SAP ismeret
  • Big4 tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Stabil vállalati és szakmai háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, jó hangulatú csapat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes3@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Gomola Ágnes
Telefon: +36 20 292 6308
E-mail: jelentkezes3@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés