Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Épületgépész műszaki előkészítő/ajánlatadó

Megbízónk klímatechnikai nagykereskedő cég. Csapatukba Épületgépész műszaki előkészítő/ajánlatadó kollégát keresünk (klímatechnika, fűtés, légtechnika).

Feladatok

  • Az értékesítők, értékesítési mérnökök munkájának támogatása
  • Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki értelmezése a főbb kereskedelmi feltételek (ár, határidő, műszaki részletek) hozzárendelése
  • Műszaki árajánlatok készítése, árlista, katalógusok és kiválasztó szoftver segítségével, főként VRF illetve folyadékhűtős rendszerekre
  • Tervek, árazatlan költségvetések, műszaki paraméterek alapján mennyiségszámítások, költségvetés, költségbecslés készítése
  • Kapcsolattartás viszonteladó partnerekkel, beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel és egyéb potenciális ügyfelekkel, műszaki tanácsadás, információ szolgáltatás és árajánlatok tekintetében
  • Műszaki ajánlatok dokumentálása, nyomon követése
  • Együttműködés és folyamatos konzultáció a szakmai vezetőkkel és a műszaki értékesítő csapattal
  • Felmerülő szervizkérdések továbbítása a szerviz felé
  • Kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvétel
  • A termékkörrel kapcsolatos árlisták, katalógusok elkészítésének támogatása

Elvárások

  • Minimum középfokú, szakirányú épületgépész végzettség (felsőfokú műszaki végzettség előny)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk (klímatechnika, fűtés, légtechnika területén hasonló pozícióban szerzett néhány év tapasztalat előny)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, stabil munkahely egy töretlenül fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés, cafetéria

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Pest megye
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36204887811
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Értékesítés, Kereskedelem