Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Gépész tervezőmérnök

Amennyiben szívesen csatlakozna egy skandináv tulajdonú, szakterületén piacvezető nemzetközi vállalatcsoport villamosmérnöki csapatához, akkor jelentkezzen Gépész tervezőmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Termékfejlesztés
  • Piaci visszajelzések alapján történő optimalizálás
  • A termékek piaci kivezetése
  • Új termékfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves gépész tervezőmérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Catia ismeret preferált, de legalább egy más tervező (Pro-E, Solidworks, Solidedge, stb) szoftver ismerete elvárt
  • Csapatjátékos, nyitott, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

ELŐNY

  • Gyártási vagy valamely terület specialistájaként szerzett szakmai tapasztalat (pl: anyagspecialista, megmunkálási specialista, mechatronika, forgó gépek, stb.)
  • 3D tervezés
  • Egyéb nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Rugalmas, adminisztratív munkarend
  • Sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Jelentkezés: jelentkezes3@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Hornung Helga
Telefon:
E-mail: jelentkezes3@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001783
Munka területe:

Kedvencnek jelöl