Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Ipari automatizáló mérnök (villamosmérnök)

Megbízónk a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoport Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk Ipari automatizáló mérnök (villamosmérnök) kollégát.

Feladatok

  • Meglévő kapcsolási rajzok naprakészen tartása, adatbázis kiépítése
  • Szoftveres/hardveres backup biztosítása a gépekhez
  • Selejtanalízisek alapján kameraprogram fejlesztése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Változásmenedzsment, keresztfunkcionális csapatban működés
  • Remote control folyamatok elvégzése a külföldi gépgyártó partnerekkel
  • Elektromos gépekkel kapcsolatos fejlesztési projektek koordinálása (tervezés és megvalósítás)
  • Évente 1-2 alkalommal külföldi gépátvételekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség ipari automatizációs szakirányon
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • PLC programozásban (Siemens-Step7, Omron) szerzett tapasztalat
  • HMI programozás ismerete
  • Kameraprogramozás (Omron, Cognex) ismerete
  • Keresztfunkcionális csapatokban működés készsége

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 36/20/5751977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002172
Munka területe:

Kedvencnek jelöl