Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Vevői folyószámla koordinátor

Partnerünk az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik. Most kollégát keresnek

pozícióba.

Feladatok

  • A vevői kintlévőségek folyamatos figyelemmel kísérése, okainak feltátása és a kintlévőségek pénzárammá változtatása
  • Vevői folyószámlák (SAP, és DUES file) napi szintű monitorozása:
    - a lejárt számlák fizetési felszólításának elkészítése, nyomon követése
    - vevői folyószámla-egyeztetések koordinációja
    - vevői késedelmes fizetések okainak feltárása
    - áreltérések feltárása, megoldási javaslatok előkészítése, nyomon követése
    - minőségi reklamációból adódó vevői folyószámlám található eltérés okainak feltárása, ami késedelmes fizetéshez vezethet azok elhárításában való aktív közreműködés, az érintett társosztályok ehhez kapcsolódó feladatainak nyomon követése
  • Vevői reklamációk házon belüli koordinálása
  • Részvétel a vevői reklamációkhoz és kintlévőségekhez kapcsolódó
  • céltartalék-kezelés koordinációjában

Elvárások

  • Minimum középfokú pénzügyi végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • 3+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • VIR rendszer felhasználói szintű ismerete, SAP előny
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív személyiség
  • Figyelem-megosztási képesség
  • Információ-átadási képesség
  • Rugalmasság
  • Multinacionális környezetben való munkavégzés képessége

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Pilisszentiván
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés