Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Kivitelezési (termelési) igazgató

Generálkivitelezéssel, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó megbízónk számára Kivitelezési (termelési) igazgató pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Futó projekt ellenőrzése, rendszeres helyszíni szemléje
  • Generál szerződésekhez tartozó ütemtervek jóváhagyása, pénzügyi ütemtervek jóváhagyása
  • Projektvezetők, művezető kijelölése projektekre
  • Projekt értekezletek megtartása, levezetése

Elvárások

  • Építőmérnök, vagy építészmérnök végzettség
  • Érvényes A kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Min. 10 év tapasztalat a magasépítésben, generál-kivitelezésben
  • Több éves vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Magyarország területén változó (Központi iroda Fejér megyében, ill. Bp-en)
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06 20 488 78 11
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002173
Munka területe:

Kedvencnek jelöl