Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Mérnök-üzletkötő

Forgácsolási szerszámok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó nemzetközi megbízónk számára Mérnök-üzletkötő kollégát keresünk.

Feladatok

  • Észak-Kelet Mo. területén forgácsoló szerszámok értékesítése
  • A kijelölt szerszámforgalmazási területen működő forgácsolással foglalkozó vállalkozások (üzemek, kereskedő házak, képzési központok) rendszeres látogatása
  • A vevőkkel való kapcsolattartás, műszaki problémák megoldása, a cég által gyártott ill. forgalmazott termékek promótálása, megismertetése a partnerekkel
  • A felhasználóknál felmerülő forgácsolási problémákra hatékony és gazdaságos megoldások nyújtása
  • Szoros  együttműködés az értékesítési munkatársakkal, üzletkötőkkel,a szerszámüzem dolgozóival, ill. a külföldi beszállítókkal

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 2-3 év tapasztalat a fémforgácsolás területén, forgácsoló üzemben
  • Korszerű forgácsolási technológiák alkalmazási szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat

Amit megbízónk kínál

  • Céges autó, mobil telefon, laptop, tablet
  • Versenyképes bérezés

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Nagytarcsa
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36 20 488 7811
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások