Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Művezető

Partnerünk, a magyarországi építőipar meghatározó és folyamatosan fejlődő szereplője, amely több mint húsz éve sikeresen működik a kivitelezés piacán. Építői tevékenységük és emberi erőforrás rendszereik kiváló és széleskörű lehetőséget biztosít az elhivatott szakemberek számára. Partnerünk most remek lehetőséget kínál többnyire budapesti munkavégzési lehetőséggel Művezető pozícióba.

Feladatok

  • Napi építkezési folyamatok irányítása saját dolgozókkal és alvállalkozókkal
  • Dolgozók munkájának megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Munkavédelmi előírások betartatása, minőség-ellenőrzés
  • Raktárprogram kezelése, az anyagmozgatások rögzítése
  • Az építkezéshez szükséges eszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása

Elvárások

  • Magasépítő technikumi végzettség és legalább 3-5 év tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben
  • MS Office programok használatában naprakész gyakorlat
  • Kiváló szervezőkészség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés és projekt prémium (1-3 havi plusz fizetés)
  • Munkaruha, telefon, laptop, utazási és szállásköltségek
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos projektek jó helyen

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Országos
Jelentkezés: jelentkezes5@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Gomola Ágnes
Telefon:
E-mail: jelentkezes5@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002191
Munka területe:

Kedvencnek jelöl