Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Ellátási lánc és gyártásvezető

Heves megyei gyártó cég munkatársat keres ellátási lánc és gyártásvezető pozícióba.

Feladatok

  • SAP-alapú gyártástervezés megvalósítása a telephelyen
  • A folyamatok ellenőrzése és a gyártástervezés folyamatos fejlesztése a telephelyen
  • A célkitűzések elérésének biztosítása az ellátásilánc-csapat coach jellegű vezetése által
  • Eltérések kezelése
  • Együttműködés a CoE IV Systems értéklánc-műveleteiben a legfrissebb teljesítménycélok elérésének biztosításáért, az IMS-ben a CoE IV értéklánc és telephelyei számára éves szinten meghatározottak alapján.
  • Az értéklánchoz köthető összes tevékenység ellenőrzése és irányítása a hatékonyság maximalizálása és a vállalati értéklánc költségének minimalizálása céljából
  • Az értéklánc szükséges adaptációinak és fejlesztéseinek bemutatása a CoEIVS VCO számára
  • A célkitűzések elérése céljából minden egyes telephely értéklánc-teljesítményének felügyelése.
  • Más osztályokkal való együttműködés a sebezhető pontok azonosítása és a működési hiányosságok megszüntetése céljából
  • Az új folyamatok megvalósulásának támogatása a telephelyen
  • Az értéklánc KPI-teljesítményeinek értékelése a szállítási teljesítmény, a költségmenedzsment, valamint a minden területen történő üzleti növekedés szempontjai alapján
  • A hatékonyság és a sebesség növelésére összpontosító Ellátásilánc-menedzsmenttel kapcsolatos stratégiák megvalósításának biztosítása együttműködésben a VCO IVS-szel és a GSCM-mel
  • Műveleti támogatás és iránymutatás a maximális termelékenységért
  • Havi/heti jelentések készítése és benyújtása a VCO CoE IVS-nek
  • Lean gyártástervezési folyamatok felállítása az új gyár számára
  • A gyártástervezéssel kapcsolatos tudás megosztása a gyártási hálózatban

Elvárások

  • Üzleti menedzsment, ellátásilánc-menedzsment, gyártásmenedzsment vagy ezen területekhez kapcsolódó egyéb képzésen megszerzett főiskolai diploma
  • Legalább 5 éves ellátási lánc-menedzserként szerzett tapasztalat
  • Az ellátási lánc logisztikájának minden aspektusára kiterjedő irányítási képesség, a termékfejlesztéstől az elkészült termékek szállításáig
  • Ellátási lánc menedzselésére használatos szoftverek ismerete (SAP MM, SAP PP, APO, BW)
  • Lean szakértelem, a Shopfloor Managementhez és a Lean gyártáshoz szükséges eszközök ismeretével (például: KANBAN, VSM, Bottleneck analysis, stb…)
  • Kritikai gondolkodás és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és nemzetközi kapcsolatok építésére irányuló szándék
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • Jó időgazdálkodási képesség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Heves megye
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 06 20 575 19 77
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Gyártás, Termelés