Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

VR, Unity3D, C# szoftverfejlesztő

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő magyar cég, mely megalkotott egy komplett 3D-s interaktív munkakörnyezetet, számos magyar és nemzetközi innovációs díj birtokosa. A fejlesztői csapat bővülése okán keresik munkatársukat VR, Unity3D, C# szoftverfejlesztő pozícióba.

Feladatok

  • VR/AR/MR szoftver megoldások fejlesztése C# nyelven és Unity3D engine segítségével

Elvárások

  • Unity 3D ismerete
  • C# programozási nyelv ismerete
  • jó matematikai és logikai készség
  • Tapasztalat: 1+ év fejlesztői tapasztalat
  • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
  • Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
  • Rugalmasság
  • Angol nyelvtudás: írás és olvasás (dokumentáció készítéséhez)

Előnyök

  • VR/AR szoftverfejlesztésben való jártasság
  • Tapasztalat 3D engine fejlesztésben, 3D objektumok hatékony kezelésében
  • Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Design patterns és/vagy UML ismeret
  • Multiplatform szemlélet
  • OpenGL ES2 ismeret
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Izgalmas és innovatív nemzetközi felhasználói bázisú szoftver fejlesztésben való részvétel
  • A legújabb (Európában még el sem érhető) VR/AR/MR eszközökre való szoftver fejlesztés
  • Szakmai kihívás, egyedülálló fejlesztések nemzetközi piacra
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal és dinamikus, barátságos csapat
  • Aktuális geek cuccok: 3D nyomtatók, 3D szkennerek, Virtuális valóság eszközök (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality devices, zSpace stb.)
  • Iroda Budapesten metró mellett
  • Jó kávé és finom tea, puding, joghurt, túró rudi

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 06 20 / 575 19 77
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: IT, Programozás, Fejlesztés